از نودینو چجوری کسب درآمد کنم؟

 از نودینو چجوری کسب درآمد کنم؟

برای کسب درآمد از نودینو در قدم اول باید با ثبت نام در سایت نودینو به آدرس www.nodino.ir یا اپلیکیشن نودینو کد کاربری خودتون رو دریافت کنید.

کد معرف نودینو در واقع کلید کسب و کار و درامدزایی شما است.

برای چگونگی انجام ثبت نام با شخصی که این فرصت رو بهتون معرفی کرده ارتباط بگیرید.

بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت کد کاربری تون با مراجعه به بخش فرصت ها(در اپلیکیشن یا سایت نودینو) به لیستی از راه های فرصت درآمدزایی دسترسی پیدا میکنید.

❗یادتون باشه قبل از انجام و شروع کسب درآمد باید آموزش های مربوط به هر بخش رو دیده باشید تا بهترین خروجی درآمدی ممکن رو کسب کنید.

در هرمرحله میتوانید از پشتیبان خودتون کمک و راهنمایی بگیرید.

⚠ گروه آموزشی کمپانی نودینو همیشه این آموزش ها رو به روز رسانی میکنه و در سایت یا اپلیکیشن قرار میده.

‼ اما نکته ی خیلی مهمی که شما کاربر گرامی باید مطلع باشید: کمپانی نودینو برای قرار دادن هر فرصت درآمدی به صورت هوشمندانه عمل میکنه و فرصت های درآمدی از فعالیت های جاری و روزمره جامعه رو در اختیار کاربرانش قرار میده تا بهترین خروجی مالی برای کاربران کمپانی نودینو رقم بخوره.

بعد از تکمیل آموزشهای کار و تکمیل اطلاعات خودتون نسبت به اپلیکیشنهای زیرمجموعه نودینو و پلنها و فرصتهای درآمدزایی آنها ، کافیست برنامه ها به دیگران معرفی نمایید تا آنها را با کد معرف نودینویی شما نصب کنند و از استفاده آنها از خدمات متنوع و گسترده این اپلیکیشنها به درآمدزایی برسید.

در نظر داشته باشید که شما می توانید این کار را هم از طریق فضای مجازی و اینترنت مثل : سایتها و وبلاگها و فرومها و شبکه های اجتماعی و گروه های معرفی شده در آنها و … به سایرین معرفی کنید و هم از طریق دوستان و آشنایان نزدیک خودتان این کار را انجام دهید.

و در مرحله اول باید اطلاعات خودتان نسبت به کار تکمیل باشد تا در صورتی که از شما سوالی شد بتوانید به آن جوابگو باشید.